SZAŁ-TIME

15.03.2018 20:00

Miejsce wydarzenia: DZIKA strona WISŁY - Warszawa, Plac Hallera 5

Organizator: Fundacja Zakochana Warszawa

SZAŁ-TIME
czyli
 
„One-Woman show o kobiecie zagubionej w dzisiejszym świecie”
 
Monolog satyryczny inspirowany aktualną sytuacją społeczną.
Jest to spektakl o Oli Love - kobiecie zagubionej w dzisiejszych czasach. Porusza on aktualne tematy społeczne, ukazane z perspektywy młodej, niezależnej i przeraźliwie samotnej aktorki. 
 
Ola Love prowadzi ranking mężczyzn, wciąż czekając na tego jedynego. 
Pragnie zrobić wielką karierę aktorską, ale na razie prowadzi zajęcia teatralne dla małych dzieci. Wreszcie, kiedy czuje, że ma wszystkiego serdecznie dosyć, coś w niej pęka, a wszystko, co ukrywała, wylewa się z niej strumieniami. I wtedy rozpoczyna się.... SZAŁ-TIME !!!
 
Fragment:
„Jestem prawie szczęśliwa, prawie spełniona, prawie zakochana. Założę własną partie polityczną, nazwę ją Prawie Sprawied.... Tzn. wiecie, ja nie zamierzam dyskutować na tematy polityczne, sztuka ma inną misję. Powiem tylko, że facet poniżej „tego” wzrostu, a który chce wejść w politykę... trzeba go natychmiast przekierować na aktorstwo albo na cyrk. Idealny rozmiar na klowna. W ogóle wszystko jest teraz takie nadęte. A ja nie uznaję powagi. Wszyscy tak cholernie poważnie się traktujemy. Nie wiem, czy zauważyliście, ale dzisiaj wszyscy jesteśmy non-stop oburzeni. Weźmy podzielonych Polaków - podzielmy się, ci po mojej prawej, to są Polacy, a ci po lewej, to są Polacy. I porozmawiajmy sobie spokojnie, tak, jak to się robi w krajach demokratycznych pierwszego świata...„
 
Czas trwania: 55 min
Reżyseria i dramaturgia – Dariusz Szymor
Obsada – Aleksandra Kowalczyk
Zwiastun - http://bit.ly/FragmentSzalTime

Kup bilet