Wiążesz przyszłość z pracą w międzynarodowym środowisku biznesowym? Musisz pamiętać, że to angielski jest najważniejszym językiem biznesu. Znajomość specjalistycznego słownictwa to dziś jedno z głównych wymagań stawianych przez pracodawcę. Oferta ILSP sprawi, że nabierzesz pewności w komunikacji biznesowej.

ILSP, oprócz skutecznych programów akademickich czy konwersacyjnych, oferuje również specjalistyczny kurs „Business English” skierowany do osób zainteresowanych rozwojem kariery zawodowej i prowadzeniem rozmów biznesowych.

Brak znajomości branżowego języka to jeden z głównych problemów uniemożliwiających skuteczne działania handlowe. ILSP oferuje naukę indywidualnie oraz w małych grupach (nie większych niż 10 osób), co pozwala na personalne podejście do każdego uczestnika. Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu w godzinach popołudniowych. Szkoła prowadzi lekcje zarówno w swojej siedzibie, jak również oferuje dojazd do firmy.

Dzięki doświadczeniu i wysokim kwalifikacjom zawodowym personelu, ILSP wypracowała w ciągu kilku lat funkcjonowania nowoczesne standardy pracy gwarantujące skuteczną naukę. Zajęcia odbywają się w międzynarodowym środowisku oraz opierają się na efektywnych metodach nauczania. Siedziba firmy zapewnia każdemu niezbędne techniczne pomoce dydaktyczne, które pomogą w szybszym przyswajaniu wiedzy.

Firmy, które zdecydują się na udział w kursach angielskiego z ILSP mają szanse na wiele korzyści. Uczestnictwo może zaowocować w przyszłości - dobrze wykwalifikowany pracownik działa wydajniej i efektywniej. International Language School of Poland prowadzi swoje zajęcia w taki sposób, aby przygotować osoby do samodzielnego oraz skutecznego funkcjonowania w międzynarodowym biznesie (słownictwo branżowe, prowadzenie rozmów czy negocjacji, przygotowywanie ofert handlowych w języku angielskim).

Szczegółowe informacje można uzyskać w siedzibie szkoły lub na oficjalnej stronie internetowej.

Piotr Krajewski / fot. pixabay.com