Data wydarzenia: 24.02.2018 18:00 - 24.02.2018 20:00
Miejsce wydarzenia: Okęcka Sala Widowiskowa przy ul. 1 Sierpnia 36A

Niezwykła Agnieszka Wilczyńska zaśpiewa przy akompaniamencie wybitnego kompozytora Andrzeja Jagodzińskiego. Usłyszymy teksty Wojciecha Młynarskiego z płyty wokalistki pt.: „Tutaj mieszkam”.

Wojciech Młynarski przez ludzi artystycznego świata nazywany jest mistrzem. Teksty do albumu Agnieszki Wilczyńskiej napisał specjalnie z myślą o tej wokalistce. Płyta „Tutaj mieszkam” w 2016 roku zdobyła nagrodę Fryderyka w kategorii jazz Debiut Fonograficzny. Kompozycje do niej tworzyły wybitne osobowości: Włodzimierz Nahorny, Andrzej Jagodziński, Jerzy Matuszkiewicz i Włodzimierz Korcz. Wszystkie utwory utrzymane są w stylistyce jazzowej.


Koncert duetu świetnej wokalistki i doświadczonego muzyka zapewni wiele wrażeń. Za sprawą głębokich tekstów, dostarczy też mnóstwa refleksji.


Zapraszamy na to wydarzenie wszystkich, którzy po całym tygodniu pracy i obowiązków potrzebują odpoczynku i wyciszenia. Zachęcamy również do śledzenia całego cyklu „Muzyczne Labirynty”, w ramach którego odbędzie się koncert Agnieszki Wilczyńskiej.
Wstęp wolny

fot. DK Włochy