Data wydarzenia: 06.08.2016 12:00 - 07.08.2016 18:00
Miejsce wydarzenia: Planeta Gigantów, ul. Kolejowa 47

Planeta Gigantów to wakacyjna strefa pełna wielkich dmuchanych torów przeszkód, która stanowi ciekawą propozycje na weekend w mieście dla osób lubiących rywalizację, szukających sportowych emocji i adrenaliny. Jest doskonałą okazją do przeżycia niesamowitej przygody, znanej do tej pory tylko z programów telewizyjnych.

W ten weekend moc atrakcji uczestnikom „Planety Gigantów w 19. Dzielnicy” zafunduje Stacja Wellness. Na ich stoisku od 12:00 do 18:00 każdy będzie mógł skorzystać z bezpłatnej konsultacji dietetycznej z analizą składu ciała, a od 12:00 do 16:00 odprężyć się podczas krótkiego masażu (obowiązują zapisy: sylwia@giganci.eu).

Planeta Gigantów w 19. Dzielnicy jest otwarta w każdy weekend wakacji. Tory zostały pomyślane jako rozrywka dla dorosłych, ale z powodzeniem mogą się na nich bawić również dzieci powyżej 8. roku życia. Wstęp płatny. Bilet wstępu można kupić na godzinę lub na cały dzień, jeżeli zamierzamy aktywnie spędzić kilka godzin.

Co weekend w „Planecie Gigantów w 19. Dzielnicy” będzie można sprawdzić się na niesamowitych torach przeszkód. Urządzenia będą wymieniane, tak żeby zagwarantować maksymalną dawkę wrażeń.

6 i 7 sierpnia na „Planecie Gigantów w 19. Dzielnicy” na uczestników będzie czekało 6 fantastycznych torów:

  • Wipeout Gigant - Ponieważ tory typu Wipeout cieszą się w naszej strefie dużym zainteresowaniem postanowiliśmy podnieść poprzeczkę i zafundować Wam 2 razy więcej dobrej zabawy. Jedyna na Świecie arena zręcznościowa Wipeout Wymiatacze, w której uczestnicy muszą pokonać aż 6 kul Wipeout połączonych dwoma równoważniami. Niesamowita dawka wrażeń gwarantowana. Kule mają średnice 2 metrów i nie wybaczają błędów. Długość rzeczywista całego toru to 35 metrów.

  • Arena Gladiatora - Tor przeszkód stworzony na wzór legendarnej szkoły Gladiatorów, który zaspokoi potrzeby największych wojowników. Idealny do współzawodnictwa dwóch zawodników.

  • Eliminator Arena - Słynna arena sportowa „Strzała Zeusa” wraca w jeszcze bardziej ekstremalnej wersji. Specjalnie dla naszych Gigantów dodaliśmy kolejne obracające się ramię na większej wysokości. Trzeba będzie wykazać się dużym refleksem, gdyż aby wyeliminować konkurencję trzeba nie tylko umieć w rytmie skakać, ale i się uchylać.

  • Góra Syzyfa - - Specjalnie zaprojektowana arena do wspinaczki. Dzięki oryginalnemu kostiumowi z rzepami zawodnik musi wspiąć się na sam szczyt na wysokość 4 m nad ziemią przyklejając się dosłownie do ściany.

  • Starcie Tytanów - Widowiskowy, sportowy, 32 metrowy tor do wspaniałej rywalizacji. Jest to jeden z najbardziej naszpikowanych przeszkodami torów w naszej ofercie. Startujemy pokonując wystające sople i wspinając się na 3 metrową ściankę. Zjeżdżamy, omijając wystający pionowo blok i wskakujemy na olbrzymi walec. Potem czeka na nas łukowy tunel, sople, ścianki, ponownie walec i to jeszcze nie koniec.

  • Tor Prometeusza - Mityczny tor dla wojowników chcących sprawdzić swoją sprawność fizyczną. Pokonać będzie trzeba wystające sople oraz zdradliwe kule ognia. Cała ścieżka znajduje się na wysokości 2 metrów nad ziemią i w razie błędu gwarantowany masz szybki zjazd na sam dół.


Ceny biletów:

30 PLN - godzina
60 PLN - cały dzień

Dla grup od 8 osób:
25 PLN – godzina
55 PLN - cały dzień

Bilety można kupić na miejscu (płatność tylko gotówką) lub: http://planetagigantoww19dzielnicy.evenea.pl/

Godziny otwarcia:

Sobota: 12:00-20:00
Niedziela: 12:00-18:00

Wydarzenie na Facebook’u: https://www.facebook.com/events/1711115132471080/