To, że kończą się wakacje, nie znaczy, że musimy rezygnować ze wszystkiego, co przyjemne. Między kolejnymi pracowitymi tygodniami można odpocząć bawiąc się w Planecie Gigantów, która nadal będzie czynna!

„Planeta Gigantów w 19. Dzielnicy” to strefa pełna wielkich dmuchanych torów przeszkód i ciekawa propozycja na weekend w mieście dla osób lubiących rywalizację, szukających sportowych emocji i adrenaliny. Jest doskonałą okazją do przeżycia niesamowitej przygody, znanej do tej pory tylko z programów telewizyjnych.

Planeta Gigantów będzie otwarta w każdy weekend września (sob. 12:00 - 20:00, niedz. 12:00-18:00). Tory zostały pomyślane jako rozrywka dla dorosłych, ale z powodzeniem mogą się na nich bawić również dzieci powyżej 8. roku życia. Wstęp jest płatny - dostępne są bilety godzinne lub całodzienne.

Co weekend w „Planecie Gigantów w 19. Dzielnicy” będzie można sprawdzić się na niesamowitych torach przeszkód. Urządzenia będą wymieniane, tak żeby zagwarantować maksymalną dawkę wrażeń.

3 i 4 września na „Planecie Gigantów w 19. Dzielnicy” na uczestników będzie czekało 6 fantastycznych torów:

Tor Spartan - to coś dla naprawdę odważnych. Dwa tory po 60 metrów każdy z drabinkami
i zjeżdżalniami o wysokości ponad 5 metrów na pewno podniosą poziom adrenaliny.

Wipeout Qube-  to legendarna Arena Wipeout Wymiatacze z czterema niesamowitymi prostopadłościanami. Najtrudniejszy tor typu Wipeout.

Arena Gladiatora - Tor przeszkód stworzony na wzór legendarnej szkoły Gladiatorów, który zaspokoi potrzeby największych wojowników. Idealny do współzawodnictwa dwóch zawodników.

Ścieżka Wojownika - to gwarantowana maksymalna dawka wrażeń. Każdy do zaliczenia będzie miał aż 38-metrowy tor z latającymi zbijakami, wspinaczką, zjeżdżalnią i labiryntem.

Tornado Arena - spektakularna, pneumatyczna arena, która służy do fantastycznego współzawodnictwa. Zabawa jest interakcyjna, ponieważ dwóch rywalizujących śmiałków (lub drużyn) pokonując swoją trzynastometrową ścieżkę może wyeliminować rywala. W naszym urządzeniu zainstalowany został sprytny system ruchomych zbijaków umieszczonych na różnych wysokościach.

Tor Fitness – Jeden z najtrudniejszych torów. Za pomocą siły rąk trzeba pokonać 10 metrową ścieżkę nie dotykając ziemi. Przed bolesnym upadkiem ochroni miękkie dmuchane podłoże.

Ceny biletów:
30 PLN - godzina
60 PLN - cały dzień

25 PLN – godzina (dla grup od 8 osób)
55 PLN - cały dzień (dla grup od 8 osób)

Bilety można kupić na miejscu (płatność tylko gotówką) lub: http://planetagigantoww19dzielnicy.evenea.pl/

Bilety można kupić na miejscu. Płatność tylko gotówką.

Wydarzenie na Facebook’u: https://www.facebook.com/events/1589290068035885/

Więcej informacji o torach: www.giganci.eu