Drużyna ze Szkoły Podstawowej nr 84 wygrała dzielnicowe zawody sportowe dla uczniów nauczania zintegrowanego, które odbyły się w SP nr 42 przy ul. Balkonowej, w ramach programu "Od zabawy do sportu".

Uczniowie rozegrali sześć konkurencji sprawnościowych m.in.: bieg z roznoszeniem i zbieraniem małych obręczy nałożonych na pachołki, „wyścigi rydwanów”, „odkrywca numerków”, przekładanie hula hop przez szereg połączonych ze sobą zawodników, konkurs rzutów do kosza, unihokej - slalom i strzał na bramkę.

Drużyny, które zajęły miejsca I - III otrzymały puchary, medale i nagrody rzeczowe. Pierwsze miejsce na podium zajęli uczniowie
Szkoły Podstawowej nr 84, drugie - zawodnicy z SP nr 52, a trzecie - dzieci z SP nr 42. Wszyscy uczestnicy zawodów dostali pamiątkowe medale oraz upominki ufundowane przez Urząd Dzielnicy Targówek.

Zwycięzca zawodów - drużyna ze Szkoły
Podstawowej nr 84 będzie reprezentowała Dzielnicę Targówek w warszawskich eliminacjach, zgodnie z regulaminem i programem „Od zabawy do sportu”.

Gratulujemy zwycięzcom i życzymy zajęcia czołowego miejsca w zawodach warszawskich!