„Duma Bielan” w 26. kolejce IV ligi mazowieckiej (grupa południowa) pokonała u siebie 2:0 KS Konstancin. Strzelcem obu bramek został Krystian Przyborowski.

W sobotnie przedpołudnie piłkarze Hutnika Warszawa, podejmowali u siebie zespół, który jeszcze niedawno był liderem tabeli. Zawodnicy Konstancina jednak ostatnio zaliczają mocną obniżkę formy, która spowodowała spadek na trzecią pozycję. Słabszą dyspozycję przyjezdnych bezlitośnie wykorzystali gospodarze. Pierwsza połowa to dość wyrównana gra, choć z przewagą po stronie Hutnika. Już w 20. minucie piłka mogła znaleźć się w siatce rywali, ale po strzale głową Damiana Jarczaka uderzyła jedynie w słupek.

Po bezbramkowej pierwszej połowie spotkania, Hutnik zdecydowanie poprawił się w drugiej części gry. Po niemal dwóch identycznych akcjach z 65 i 68 min. na dwubramkowe prowadzenie gospodarzy wyprowadził Krystian Przyborowski. Dwa błyskawiczne ciosy pozbawiły przyjezdnych złudzeń na wywiezienie choćby jednego punktu z Marymonckiej. Wynik nie uległ już zmianie, a piłkarze warszawskiego Hutnika odnieśli kolejne zwycięstwo w rundzie wiosennej.

Kolejne spotkanie odbędzie się 14 maja o godz. 11, przy Marymonckiej 42, a przeciwnikiem „Dumy Bielan” będzie Szydłowianka Szydłowiec.

Hutnik Warszawa – KS Konstancin 2:0
Bramki:
65’ i 68’ Krystian Przyborowski.