Po słabszym meczu w Chorzowie, zespół ze stolicy w brawurowym stylu pokonał u siebie drużynę Cracovii. Spotkanie zakończyło się wynikiem 4-0, a pierwszą bramkę w sezonie zdobył Kasper Hämäläinen.

Drużyna warszawskiej Legii już w 7 min. wyszła na prowadzenie za sprawą Aleksandara Prijovica, dla Szwajcara był to 8 gol w tym sezonie. Po szybko zdobytej bramce gra Legii  znacząco się polepszyła i na przerwę piłkarze ze stołecznego klubu schodzili z trzy bramkową przewagą.

Druga część spotkania była już tylko formalnością. Po wypracowaniu wysokiego prowadzenia w pierwszej połowie, Legioniści kontrolowali przebieg gry i wysoko pokonali drużynę Pasów. Wynik spotkania ustalił Kasper Hämäläinen, dla którego była to pierwsza bramka w Legii po transferze z Lecha Poznań.

Dzięki temu zwycięstwu, Legia znacząco przybliżyła się do tytułu, który uwieńczyłby obchody stulecia klubu. Na cztery kolejki przed końcem rozgrywek, warszawiacy mają przewagę 6 pkt. nad drugim Piastem Gliwice, choć gliwiczanie rozegrali na tę chwilę jeden mecz mniej,  i 10 pkt. nad trzecią Cracovią. Kolejne spotkanie Legii to mecz wyjazdowy w Lubinie z lokalnym Zagłębiem, 28 kwietnia.

Legia Warszawa – Cracovia 4:0
Bramki: 6’ Prijovic, 25’ Kucharczyk, 33’ Nikolic, 77’ Hämäläinen.