Data wydarzenia: 24.03.2018 10:00 - 24.03.2018 13:00
Miejsce wydarzenia: Ośrodek Sportu i Rekreacji na Bemowie przy ul. Tobruku 40

To już kolejna edycja niezwykle energetycznego spotkania z gwiazdami sportu. Przez trzy godziny wybitni zawodnicy różnych dyscyplin będą ćwiczyć z uczestnikami imprezy i dzielić się doświadczeniem.

Zanim usiądziemy do wielkanocnego stołu i popuścimy pasa, jak to w święta bywa, warto się trochę poruszać. Porządny sparing z zawodowcami na pewno uchroni nas przed wzrostem wagi i wyposaży w zapas energii. Wydarzenie jest inicjatywą Fundacji Akademii Sportu, której założycielem jest Artur Siódmiak zwany wśród kibiców „Królem Arturem” – piłkarz ręczny, były reprezentant Polski, od lat propagujący wśród młodzieży zdrowy i aktywny styl życia.

Gośćmi tej edycji „Rusz się przed Świętami ze sportowcami” będą: zwodnik MMA Piotr Strus, siatkarz Paweł Mikołajczyk, judoka Krzysztof Wiłkomirski, były koszykarz NBA Cezary Trybański, futbolista Jakub Zduń oraz Kacper Lachowicz – trener koszytkówki. Poza sportowymi szaleństwami, znajdzie się czas na autografy, zdjęcia i wspólne rozmowy. Wielu zawodników ma dla młodych ludzi cenne rady. To jedyna taka okazja dla początkujących sportowców, żeby uczyć się od najlepszych.

Aby wziąć udział w imprezie, należy wypełnić krótki formularz rejestracyjny na stronie ruszsieprzedswietami.pl. Osoby niepełnoletnie potrzebują też zgody rodzica (druk dostępny na stronie). Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny!

 

MK