Darmowe treningi biegowe dla kobiet odbywają się w pięciu dzielnicach Warszawy, między innymi we Włochach. Biegaczki spotykają się w każdą środę o godz. 19:00 przy siłowni plenerowej w Parku Cietrzewia. Każdy trening trwa godzinę.

Grupy treningowe są otwarte i można dołączyć w każdej chwili – wystarczy wypełnić formularz dostępny na stronie www.womensrun.pl/treningi.html.

Trening jest organizowany w ramach cyklu Women’s Run & more, którego celem jest zachęcenie kobiet do biegania i aktywności fizycznej, głównie poprzez bezpłatne cotygodniowe zajęcia prowadzone przez wykwalifikowanych instruktorów.

Darmowe treningi odbywają się także w innych dzielnicach Warszawy: na Bemowie, Bielanach, Ursynowie i Woli. Informacje o dokładnych lokalizacjach, terminach i godzinach treningów znajdują się na stronie www.womensrun.pl oraz na profilu na Facebooku: www.facebook.com/womensrun.

Warszawa jest Fit

Dzielnica Włochy - siłownia plenerowa w Parku Cietrzewia,

Każdy piątek od 4 kwietnia do 22 sierpnia, w godz. 19:30-20:30.

Darmowe zajęcia ogólnorozwojowe o profilu fitnesowym na siłowniach plenerowych prowadzi wykwalifikowana kadra, która również udzieli informacji na temat technik i metod pracy z przyrządami.

Zajęcia odbywają się raz w tygodniu, w siedmiu dzielnicach Warszawy.

Harmonogram zajęć

  • Poniedziałek Dzielnica Bemowo: Okolice urzędu Dzielnicy Bemowo
  • Wtorek Dzielnica Bielany: Teren przy ul. Estrady 112
  • Środa Dzielnica Mokotów: Okolice Parku Morskie Oko
  • Czwartek Dzielnica Ochota: Park Szczęśliwice
  • Piątek Dzielnica Włochy: Park Cietrzewia
  • Sobota Dzielnica Ursynów: Okolice metra Imielin, przy al. KEN
  • Niedziela Dzielnica Wola: Park Moczydło.

Zajęcia trwają godzinę i składają się z rozgrzewki, treningu właściwego, rozciągania. Uczestnictwo w zajęciach jest darmowe, ale prowadzone są zapisy, z uwagi na ograniczoną liczbę stanowisk na siłowniach. Zapisywać się można na zajęciach drogą telefoniczną (572-943-926) oraz mailową, pod adresem zapisy@aktywnywarszawiak.pl. Istnieje również możliwość uczestnictwa w zajęciach zapisując się tuż przed nimi. Jednak w pierwszej kolejności w treningu wezmą udział osoby z listy.

Siłownie plenerowe składają się z sześciu elementów: orbitreka, wahadła, biegacza, twistera, wioślarza i wyciskacza. Zajęcia prowadzone są w formie treningu obwodowego, ale szczegółowy program treningu ustala instruktor prowadzący zajęcia.

Zajęcia skierowane są do kobiet i mężczyzn, mieszkańców Warszawy, w wieku 18+, o różnym poziomie sprawności fizycznej.

Więcej informacji na stronie www.aktywnywarszawiak.pl.