Uwielbiasz poszukiwanie skarbów i chętnie bywasz na kiermaszach staroci? A może chcesz dać "drugie życie" ubraniom, zabawkom, książkom i innym bibelotom, które już ci się znudziły? Zatem koniecznie wybierz się na wyprzedaż garażową na terenie rekreacyjnym przy Urzędzie Dzielnicy Bielany przy ul. Żeromskiego 29.

Organizatorzy zapraszają do wspólnego spędzenia czasu między godz. 12:00 a 16:00. Będzie to pierwsze z trzech tego typu spotkań, które zaplanowano na ten sezon.

Pamiętajcie, że nie ma możliwości wcześniejszego zarezerwowania konkretnego miejsca a udział w wyprzedaży jest bezpłatny! Dlatego warto być nieco wcześniej. Nie zapomnijcie też o uszanowaniu przestrzeni i nie zajmowaniu większych powierzchni niż będzie to konieczne! Osoby, które zamierzają wziąć udział w wydarzeniu, powinny napisać wcześniej maila na adres: bielany@wyprzedazgarazowa.eu i zgłosić ten fakt organizatorom, jednocześnie informując ich z czym pojawią się na wyprzedaży!

"Garażówkowy" know-how:
1. Jeżeli jeżeli jesteś zbieraczem i Twoje skarby już się nie mieszczą w piwnicy, garażu i pawlaczach to właśnie to może być idealne miejsce dla Ciebie gdzie pozbędziesz się tego co jest Ci niepotrzebne a przy okazji miło spędzisz czas.
2. Zabrania się handlu przedmiotami nie dopuszczonymi do sprzedaży lub wymagającymi koncesji (np. broń, alkohol). Nie można sprzedawać własnych wyrobów spożywczych.
3. Co można sprzedawać? Rzeczy używane, rękodzieło, nietrafione prezenty, używane książki, vinyle, przydasie, durnostojki etc etc. Jeżeli handlujesz zawodowo srebrem, perfumami, różnymi innymi cudami - to miejsce nie jest na pewno dla Ciebie.
4. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za sprzedawane przedmioty oraz oświadcza, że gromadzone dane są tylko doraźną bazą danych tworzoną tylko na potrzeby projektu.
5. Wyprzedaż odbywa się na samodzielnie stworzonych stanowiskach.
6. Organizator może odmówić wystawcy udziału w wyprzedaży. Rzadko to robimy, ale kilka razy się zdarzyło.
7. Oferowane ceny nie powinny być wygórowane
8. Udostępniony teren dla wystawców znajduję się „pod chmurką”. Co to znaczy? Wystawcy muszą zadbać we własnym zakresie o zabezpieczenie swoich stoisk przed deszczem lub innymi kaprysami naszej polskiej pogody.

ML