W sobotę 12 marca w klubie Ciechan na Foksal odbył się kameralny koncert Kosmy, czyli Piotra Stawowczyka wraz z zespołem. Publiczność przyjęła artystę bardzo ciepło a wszyscy świetnie się bawili.

Artysta wykonał przed zgromadzoną publicznością utwory swojego autorstwa – m.in. „Ja to mam szczęście”, „Za co?”, „Tożsamość” – oraz covery znanych wszystkim utworów – „I Want To Break Free” Queen czy „Tak blisko” Rafała Brzozowskiego.

Podczas koncertu panowała gorąca atmosfera – zespół porwał wszystkich gości, którzy śpiewali, klaskali, a nawet tańczyli pod sceną! Zespół został bardzo pozytywnie przyjęty przez słychaczy, a sam wokalista wchodził bardzo mocno w relacje z publicznością – podchodził do gości, śpiewał do nich i nawiązywał kontakt wzrokowy. Każdy mógł poczuć energię Kosmy, której tego wieczoru zdecydowanie nie brakowało.

Koncert był częścią ogólnopolskiej trasy koncertowej Kosmy.

Kosma to pseudonim artystyczny, pod którym tworzy Piotr Stawowczyk (http://www.kosmamusic.pl/). Jest wokalistą, tekściarzem i kompozytorem. Od kilku lat aktywnie działa na polskiej scenie muzycznej, a jego utwory można usłyszeć w polskich rozgłośniach radiowych i telewizyjnych (m.in. w TVN czy w 4FunTV).

Zainteresowanie muzyką przejawiał już od dziecka. W wieku 7 lat rozpoczął naukę w szkole muzycznej, w której uczył się grać na akordeonie i pianinie. Gra muzykę pop-rockową. W jego duszy gra polska wrażliwość oraz grecki temperament – z takiej mieszanki mogą powstać tylko przebojowe utwory, które niosą pozytywne przesłanie. Czy nie o to chodzi nam w muzyce?

Utworów Kosmy można posłuchać na stronie internetowej artysty: http://www.kosmamusic.pl/