Data wydarzenia: 14.01.2018 17:00 - 14.01.2018 19:00
Miejsce wydarzenia: Dom Kultury "Zacisze", ul. Blokowa 1

Zapraszamy na pierwszy koncert z cyklu "Muzycznie dla sąsiadów". Tym razem, usłyszymy wiele kolęd i pastorałek w nietypowej aranżacji.

Ta rodzinna siła i energia przyciąga wszystkich. Jeśli jeszcze nie zapoznaliście się z twórczością grupy, koniecznie musicie to nadrobić. Zespół tworzy siedmioosobowa rodzina Wiśniewskich: Artur i Aldona (rodzice), Antonina, Gabriel, Szymon, Mikołaj i Jeremiasz. Muzycy na swoim koncie mają trzy płyty i ponad trzysta koncertów w Polsce i za granicą. Imponujące jest to, że grają na tak wielu instrumentach. Ze sceny wybrzmiewają skrzypce, kontrabas, gitara elektro-akustyczna, gitara basowa, stage-piano, perkusja, klarnet, saksofon, trąbka i akordeon. Zespół wykonuje utwory muzyki klasycznej, filmowej i patriotycznej, a ich ulubioną stylistyką jest folk.

Koncert "Mojej Rodziny" rozpoczyna cykl dziesięciu wydarzeń muzycznych pt. „Muzycznie dla sąsiadów” - projekt realizowany z Budżetu Partycypacyjnego 2018 m.st. Warszawy. W całym cyklu odbędą się trzy koncerty z muzyką klasyczną, cztery z muzyką rozrywkową oraz trzy z muzyką jazzową.

Serdecznie zapraszamy!

Wstęp wolny

fot. Dom Kultury Zacisze