Data wydarzenia: 16.01.2018 19:00 - 16.01.2018 21:30
Miejsce wydarzenia: Och-Teatr, ul. Grójecka 65

W styczniu tego roku Och-Teatr świętować będzie swoje 8. urodziny. Z tej okazji, serdecznie zaprasza na spektakl urodzinowy pt.: "Lekcje stepowania" w reżyserii Krystyny Jandy, który zostanie zagrany w prezencie dla widzów

Premiera spektaklu odbyła się w grudniu 2016 r. Bohaterami są uczestnicy kursu stepowania. Każda z postaci uczęszcza na lekcje z innego powodu, przychodzi z własną opowieścią, osobowością i temperamentem. Sztuka ta grana była na wielu europejskich scenach, a w latach 90. powstał film, w którym główną rolę zagrała Liza Minnelli. Przedstawienie łączy komedię z wątkami obyczajowymi i dużą dawką tańca. Przedstawienie zebrało dużo dobrych recenzji.

Występują: Izabela Dąbrowska, Anna Iberszer, Joanna Moro, Elżbieta Romanowska, Krystyna Tkacz, Maria Winiarska, Zofia Zborowska, Katarzyna Żak, Kamil Maćkowiak i Alicja Przerazińska oraz Katarzyna Traczyńska (swing) i Jan Malawski (głos).

Bezpłatne wejściówki na spektakl można już odbierać w kasie Och-Teatru. Każdy widz może otrzymać maksymalnie 2 wejściówki!

Fot. Och-Teatr/Kasia Chmura-Cegiełkowska