Data wydarzenia: 17.06.2017 09:00 - 17.06.2017 16:00
Miejsce wydarzenia: Aleja Wojska Polskiego 1,

Targ Śniadaniowy to pomysł na zakupy i spędzanie czasu podczas weekendu. Każdy może spróbować regionalnych specjałów z całej Polski, dań kuchni egzotycznych oraz szerokiej gamy autorskich potraw przygotowywanych z sercem przez prawdziwych pasjonatów.

Już 17 czerwca spotkamy się w sąsiedzkiej, życzliwej atmosferze podczas śniadania na świeżym powietrzu, gdzie będziemy relaksować się po pracowitym tygodniu. Zajadamy się smakołykami, uczestniczymy w różnych warsztatach, bawimy się z dziećmi na placu zabaw lub po prostu odpoczywamy myśląc o niebieskich migdałach. Integrujemy się ze sobą, jest gwarnie, wesoło i po prostu fajnie. Wpadnij i spotkaj się ze znajomymi ze swojej okolicy, poznaj sąsiadów i zacznij dzień lokalnie. Na Żoliborzu pojawiamy się już 5 rok od maja do października w formie otwartej pod chmurką. Zabierzcie przyjaciół, znajomych i rodzinę na śniadanie i świętujcie z nami weekendowe odpoczywanie.

Tradycyjnie czekać będą: 
szeroki wybór wysokiej jakości produktów od najlepszych dostawców: warzywa, owoce, nabiał, wędliny, sery, kuchnia dla wegetarian, wegan i witariańska. Produkty bez glutenu. Zawsze produkty tradycyjne i regionalne kuchni polskiej. Wypieki na słodko i wytrawnie, produkty sezonowe, wiele dobrego jedzenia i produktów spożywczych z różnych części świata.
A także: 
oferta posiłków i dań serwowanych na miejscu od kuchni świata po domową kuchnię i kreatywne potrawy przygotowywanie z sercem przez prawdziwych pasjonatów, jadalnie na świeżym powietrzu w otoczeniu zieleni, moc atrakcji jak zajęcia sportowe, weekendy tematyczne, działalność edukacyjna realizowana po przez warsztaty tematyczne, spotkania z organizacjami zajmującymi się świadomym i zdrowym stylem życia, warsztaty dla dzieci (plastyczne, muzyczne, ceramiczne, teatralne, kulinarne). Nie zabraknie również: placu zabaw dla dzieci, wypożyczalni kocyków i bezpłatnego wifi.

 

 Wstęp wolny! Więcej informacji znajdziecie TUTAJ i TU.