W I Oddziale ZUS w Warszawie i w Inspektoracie Ochota będzie można pobrać formularze PIT oraz rozliczyć się z Urzędem Skarbowym.

Salach Obsługi Klientów, w I Oddziale ZUS w Warszawie i w Inspektoratach na Ochocie i Woli swoje stanowiska będą mieli przedstawiciele Urzędów Skarbowych. -W ubiegłych latach pomysł ten spotkał się z pozytywnym odbiorem, dlatego w tym roku również postanowiliśmy zorganizować dla naszych klientów dyżury pracowników z Urzędów Skarbowych – informuje Małgorzata Zdrodowska, Dyrektor I Oddziału ZUS w Warszawie.

Podczas takich dyżurów mieszkańcy Warszawy będą mogli pobrać formularze zeznań, a także je złożyć. Pracownicy US udzielą wyjaśnień i informacji związanych z rozliczeniem podatku dochodowego od osób fizycznych za 2017 r. Podpowiedzą jak prawidłowo wypełnić zeznanie roczne w formie papierowej oraz elektronicznej.


Przedstawiciele Urzędów Skarbowych będą dyżurować:

    • 5 kwietnia (Trzeci Urząd Skarbowy Warszawa-Śródmieście), w godz. 10:00-14:00, w Inspektoracie Warszawa-Ochota (ul. E. Orzeszkowej 14),

    • 6 kwietnia (Pierwszy Urząd Skarbowy Warszawa-Śródmieście), w godz. 10:00-14:00, w I Oddziale ZUS w Warszawie (ul. Senatorska 6/8).


JB