Wielkanoc zbliża się wielkimi krokami, a ty nie masz czasu lub chęci na sprzątanie? Mamy dla ciebie wspaniałą wiadomość! Jest ktoś, kto zrobi to za ciebie! Właśnie ruszyła druga edycja akcji specjalnej Radia WAWA „Dzika Ekipa wysprząta Twój dom na Święta”. Nagrodą w zabawie są przedświąteczne porządki, które w domach słuchaczy wykonają gospodarze poranka Radia WAWA.

Od 27 marca do 14 kwietnia można zgłaszać swój udział w zabawie. W tygodniu poprzedzającym Święta Wielkanocne (tj. między 10 a 14 kwietnia) gospodarze porannego programu Radia WAWA – Agnieszka Chmielewska, Rafał „Wodzu” Wodziński i Tomasz „DeDektyw Inwektyw” Łysiak odwiedzą wybranych słuchaczy, aby zrobić przedświąteczne porządki w ich domach. Ponadto wręczą im kosze pełne niespodzianek. –Poprzednia edycja konkursu okazała się strzałem w dziesiątkę. Zainteresowanie słuchaczy akcją przerosło nasze oczekiwania. Poza tym za każdym razem spotykaliśmy się z niezwykle miłym przyjęciem, a to dla nas najlepszy dowód na to, że warto kontynuować tego typu zabawę – mówi Anna Paluszek, dyrektor programowa Radia WAWA i dodaje: - WAWA nadal chce być blisko odbiorców, a pomoc w przedświątecznych obowiązkach jest doskonałą okazją do spotkania i bliższego poznania. 

Aby wziąć udział w konkursie należy przesłać zgłoszenie poprzez formularz na www.radiowawa.pl. Relacje z odwiedzin u słuchaczy i przedświątecznego sprzątania nadawane będą na antenie stacji codziennie między 10 a 14 kwietnia.