Wydawnictwo DlaCzemu.pl i HaloWawa.pl zapraszają wszystkie dzieci i młodzież (w wieku 7-14 lat) do udziału w konkursie literackim.

Celem konkursu jest rozbudzanie dziecięcej wyobraźni, rozwijanie umiejętności obserwacji oraz doskonalenie warsztatu literackiego. Pragniemy też odkrywać i wspierać młode talenty nie tylko poprzez nagradzanie, ale również ukazanie ich twórczości szerszemu gronu odbiorców. Zadanie konkursowe polega na przygotowaniu i nadesłaniu (wraz z wymaganymi załącznikami) jak najciekawszego opisu Zmorka, z uwzględnieniem jego cech zewnętrznych oraz osobowościowych. Objętość pracy literackiej nie jest ograniczona. Prace należy nadsyłać na adres: konkurs@dlaczemu.pl Pełny regulamin konkursu "Świat według Zmorka", kartę zgłoszeniową oraz deklaracje opiekuna znajdziecie na stronie wydawnictwa DlaCzemu.pl klikając w link: http://dlaczemu.pl/2017/06/29/swiat-wedlug-zmorka-wez-udzial-konkursie-wygraj-nowoczesny-tablet/.

Wydawnictwo DlaCzemu, jest bardzo młode. Poszukuje wspaniałych książek, ukrytych w głębi umysłów i na dnie biurkowych szuflad. Jego zespół jest otwarty na nowe inicjatywy wydawnicze i zachęca początkujących pisarzy do publikacji swoich mniejszych i większych dzieł, bo pragnie promować i wspierać każdy młody talent, zwłaszcza na starcie literackiej kariery.

My także lubimy ludzi z pasją dlatego zachęcamy dzieci do twórczego myślenia i wzięcia udziału w konkursie!

Red