W ofercie targów znajdzie się 2 300 mieszkań w 8 dzielnicach Warszawy, w tym wiele ofert z możliwością dopłaty z programu Mieszkanie dla Młodych. Jako usługi towarzyszące przewidziano doradztwo kredytowe oraz porady przy aranżacji wnętrz, prezentacje pakietów wykończenia mieszkań „pod klucz”, a także możliwości systemu inteligentnego domu FIBARO.

W dniach 2-3 kwietnia br. odbędzie się już druga edycja Warszawskich Targów Mieszkaniowych pod nazwą „DOM 2016”. Wydarzenie będzie miało miejsce w Sali Marmurowej w Pałacu Kultury i Nauki (wejście główne od ulicy Marszałkowskiej). Impreza rozpocznie się o godzinie 10.00 w sobotę i zakończy o 17.00 w niedzielę.

Szczególnym atutem targów, na który warto zwrócić uwagę będą prelekcje znanego vlogera i jednocześnie wykładowcy akademickiego Radosława Gajdy – autora projektu „Architecture is a good idea” (www.goodidea.archi), który na swoim wideoblogu wyjaśnia tajniki rządzące światem architektury oraz omawia ciekawostki dotyczące jej historii. Wykłady z panelem dyskusyjnym pod tytułem „Skąd się wzięły bloki i jak się je projektuje” odbędą się w godzinach 12.00 – 14.00 podczas obu dni targowych. Prelekcje będę jednocześnie inauguracją współpracy blogera z deweloperem Dom Development.

Sponsorem strategicznym Warszawskich Targów Mieszkaniowych „DOM 2016” jest Dom Development S.A. Więcej na www.warszawskietargimieszkan.pl  

fot. wikipedia.pl