7 stycznia specjalnie dla warszawiaków wystąpi Salonowa Orkiestra Johanna Straussa. Wspaniali muzycy i śpiewacy wykonają najpopularniejsze utwory operowe i operetkowe.

A gdyby tak rozpocząć nowy rok z kulturą wyższą? Burmistrz Dzielnicy Śródmieście, Krzysztof Czubaszek zaprasza na otwarte wydarzenie i obiecuje niezapomniane wrażenia.

Orkiestra Johanna Straussa koncertuje od 20 lat i nigdy nie zawodzi. Profesjonalni muzycy potrafią dostosować się do każdych okoliczności – raz grają poważnie, raz z przymrużeniem oka. Tym razem przywołają wspomnienia. Wykonają m.in.: „Nad pięknym modrym Dunajem”, „Wielka sława to żart”, „Brunetki, blondynki” i „Powróćmy jak za dawnych lat”.

Koncert odbędzie się na sali odczytowej Centralnej Biblioteki Rolniczej (ul. Krakowskie Przedmieście 66). Bezpłatne wejściówki można odebrać w recepcji Urzędu Dzielnicy Śródmieście przy ul. Nowogrodzkiej 43 w godz. od 8:00 do 16:00 lub w kawiarence Domu Kultury Śródmieście przy ul. Smolnej 9 (godz. 10:00-20:00). Muzyczne świętowanie Nowego Roku rozpocznie się o godz. 17:00. Zapraszamy!

fot. Nadmorski24.pl