halowawa.pl » Katalog firm » Zdrowie

ID firmy: 6625

JanLuka

Na stronie janluka.pl znajdziesz artykuły na temat zdrowia, urody czy odchudzania. Portal przeznaczony jest zarówno dla mężczyzn jak i dla kobiet. Informacje tam zawarte pomogą Ci w poprawie zdrowia, samopoczucia, wyglądu czy osiągnięciu wymarzonej sylwetki. Oto kilka przykładowych wskazówek jak poprawić metabolizm:

1. Zwiększenie aktywności fizycznej. Nawet spacery czy jazda na rowerze mają zbawienny wpływ na przyspieszanie metabolizmu. Efektem ubocznym będzie poprawa samopoczucia oraz kondycji.

2. Zażywanie kofeiny, która jest nie bez przyczyny jednym ze składników spalaczy tłuszczu. Badania pokazują, że jest ona w stanie przyspieszyć proces przemiany materii nawet o kilka procent. Zalecana dawka to około 200 mg na dobę.

3. Ostre przyprawy także w tym pomagają. Imbir, ostra papryczka czy pieprz, zawierają w sobie substancje, wspomagające zrzucanie zbędnych kilogramów.

Kilka tych porad może pomóc w podkręcaniu metabolizmu, a co za tym idzie w szybszym pozbyciu się niechcianej „oponki” czy „wałeczków”.

Strona www: https://janluka.pl