halowawa.pl » Katalog firm » Dom i ogród » Instalacje elektryczne

ID firmy: 26778

Technika 24h

Technika 24h to kompetentny elektryk z Warszawy.
Oferujemy usługi elektryczne dla firm i instytucji, wspólnot mieszkaniowych oraz każdego mieszkańca Warszawy i okolic w pełnym zakresie i dobrej cenie.
Instalacje elektryczne
Wykonujemy od podstaw instalacje elektryczne, elektrotechniczne, odgromowe i przeciwpożarowe w domach, mieszkaniach, obiektach: przemysłowych, komercyjnych i użyteczności publicznej.
Pomiary elektryczne
Przeprowadzamy odbiorcze i okresowe przeglądy i pomiary elektryczne.
Serwis i naprawa instalacji elektrycznych.
Wykonujemy usługi serwisowe naprawy i konserwacji oraz modernizacji i wymiany instalacji elektrycznych. Gwarantujemy stałą opiekę serwisową i nadzór konserwatorski nad sieciami elektrycznymi w każdym rodzaju obiektów mieszkalnych, produkcyjnych i usługowych.
Posiadamy bogate doświadczenie w branży i niezbędne upoważnienia do wdrożenia oraz przeprowadzania pomiarów instalacji elektrycznych.
W ramach napraw awaryjnych związanych z prądem jesteśmy osiągalni całodobowo 24h 7 dni w tygodniu jako pogotowie elektryczne dla mieszkańców Warszawy.
Jeśli szukasz dobrej i solidnej firmy wykonującej usługi z obszaru szeroko rozumianej energetyki i elektryki, instalacji odgromowych oraz teletechniki i informatyki zapraszamy do kontaktu z Techniką z Warszawy.
Zapraszam http://technika24.eu/elektryk-warszawa