Suche powietrze może negatywnie wpływać na nasz stan zdrowia jak również na samopoczucie. Odpowiednio nawilżone stwarza komfortowe warunki w domu.

Nawilżacz powietrza Dyson AM10 pomaga stworzyć bardziej komfortowe warunki  w domu w zimie. W sezonie grzewczym ochrania przed wirusami grypy i przeziębieniem. Podtrzymuję optymalny poziom nawilżenia błon śluzowych nosa i gardła, tworząc przeszkodę dla infekcji przenoszonych drogą powietrzną.

Urządzenie to łączy nową technologię Ultraviolet Cleanse z opatentowaną przez firmę Dyson technologią Air Multiplier™ oraz Intelligent Climate Control. To połączenie zapewnia równomierne oraz higieniczne nawilżenie powietrza w każdym domu. Technologia oczyszczania ultrafioletowego Ultraviolet Cleanse sprawa, że nawilżacz zabija do 99,9% bakterii, zanim nawilżająca mgiełka zostanie uwolniona do pomieszczenia. Dzięki Intelligent Climate Control, czyli inteligentnemu systemowi kontroli klimatu, nawilżacz Dyson jest w stanie mierzyć zarównotemperaturę, jak i stopień wilgotności powietrza. Jedno naciśnięcie pilota i urządzenie równomiernie i w sposób higieniczny nawilży suche powietrze w pomieszczeniu. Jednokrotne napełnienie pojemnika na wodę wystarczy nawet na 18 godzin działania nawilżacza. Specjalny transformator piezoelektryczny, umieszczony w podstawie urządzenia, wibruje z częstotliwością do 1,7 miliona razy na sekundę, rozbijając tym samym wodę na mikrocząsteczki. Następnie są one zasysane przez wzmacniającą strumień powietrza obręcz nawilżacza, a dzięki zastosowaniu technologii Air Multiplier™,równomiernie wydmuchiwane do otoczenia.

Brudne sekrety nawilżaczy:

Pomimo przynoszenia pewnych korzyści, istniejące nawilżacze mogą być niehigieniczne. Nie uzdatniają wody, przez co pozwalają na przedostanie się bakterii ze zbiornika prosto do otoczenia. W dodatku, wiele z nich nie rozprowadza nawilżonego powietrza w pomieszczeniu równomiernie.

Opatentowana technologia Dyson:

Nawilżacz Dyson łączy nową technologię Ultraviolet Cleanse z opatentowaną przez firmę Dyson technologią Air Multiplier™ oraz Intelligent Climate Control. To połączenie zapewnia równomierne oraz higieniczne nawilżenie powietrza w każdym domu.

Cena: 2399 zł

Więcej informacji na stronie: www.dyson.pl

­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­

Dodatkowych informacji udziela:

 

Jagoda Chojecka, Michael Bridge Communication

email: jagoda.chojecka@michaelbridge.pl

tel: 533 337 950, 516 168 873