Czujesz się zmęczona (y), często Cię boli głowa, kręgosłup lub Twoje jelita dają o sobie znać? Nie możesz poradzić sobie ze zbędnymi kilogramami? Może to nic poważnego, ale masz teraz okazję bezpłatnie to sprawdzić!

Masz problemy gastryczne, nie możesz się pozbyć zbędnych kilogramów, Twoje jelita dają o sobie znać, często boli Cię głowa, kręgosłup albo nie masz energii, czujesz ciągłe zmęczenie i nic Ci się nie chce?


Przyczyną jest nadmiar wolnych rodników, które mogą prowadzić do wielu poważnych zaburzeń w naszym organizmie, m.in.: alergii, nietolerancji pokarmowych, częstych infekcji, problemów skórnych, nerwicy, nadciśnienia, cukrzycy, miażdżycy, stanów zapalnych trzustki, wątroby, udarów, zawałów a przede wszystkim nowotworów i w konsekwencji nawet do śmierci.

Wykonaj jedyne w Polsce badanie na obecność wolnych rodników z moczu i wyprzedź raka! Na wizycie zostanie przeprowadzony test na wolne rodniki z moczu  jak również sprawdzimy przy pomocy specjalnej wagi diagnostycznej m.in. Tłuszcz trzewny, którego nadmiar prowadzi do wielu poważnych chorób związanych z układem krążenia, miażdżycą czy cukrzycą. W trakcie wizyty u specjalisty otrzymasz: wynik badania, omówienie wyniku, zalecenia żywieniowe oraz pełną konsultację.

Zadzwoń i umów się na wizytę - konieczna rezerwacja miejsc! (22) 3905096

Adres: Przychodnia, ul. Mochnackiego 10 (pl. Narutowicza)

Gabinet czynny: pon-pt: 8:00-20:00, sob. 10:00-14:00


Zapisy od poniedziałku do piątku w godz 8-18 pod numerem (22)3905096  lub przez stronę internetową: www.darmowytest.pl