Tego jeszcze nie było! Już 18 sierpnia będziecie mieli okazję uczestniczyć w wyjątkowym, niepowtarzalnym oraz do tej pory niespotkanym Nightskating Warszawa połączonym z łapaniem Pokemonów!

Nightskating Warszawa to cykl nocnych przejazdów na rolkach głównymi ulicami miasta, który ma za zadanie popularyzować rolkarstwo oraz wrotkarstwo jako sport dla wszystkich niezależnie do wieku.

Pokémon to nieodłączny element dzieciństwa większości z naszych uczestników. Obecnie powrócił w wydaniu gry geolokalizacyjnej i szturmem podbija serca użytkowników na całym świecie, zachęcając ich do wyjścia z domu. Zainspirowani ostatnim trendem oraz Waszymi prośbami, wychodzimy temu na przeciw i organizujemy pierwszy w historii Nightskating Warszawa w klimacie Pokemon! :)

Mile widziane stroje tematyczne.

Wiemy, że część z Was grała podczas poprzednich wydarzeń. Wiadomo - jajka same się nie wyklują, więc podczas trasy będziecie mieli okazję je wysiedzieć. ALE! Prosimy Was jednak o rozwagę, rozsądek i przestrzeganie zasad bezpieczeństwa, a przede wszystkim zwracanie uwagi na uczestników i polecenia NS Team, a nie na Pokemony! ;)

Trasa: Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska - Ludwika Waryńskiego - Puławska - Pileckiego - Płaskowickiej - Aleja Komisji Edukacji Narodowej - Ciszewskiego - Nowoursynowska - Dolina Służewiecka - Sobieskiego - Spacerowa - Goworka - Puławska - Aleje Ujazdowskie - Nowy Świat - Krakowskie Przedmieście

Poziom trudności: 2 – średni

http://nightskatingwarszawa.pl/poziom-trudnosci/

Regulamin imprezy: http://nightskatingwarszawa.pl/regulamin/

Szczegółowe informacje znajdziesz na: http://nightskatingwarszawa.pl/

Na imprezę zapraszamy wszystkich, którzy pewnie czują się na rolkach oraz umieją hamować.

Udział w imprezie jest bezpłatny!

Termin: 18 sierpnia (czwartek) 21:00
Zbiórka: od 19:30
Dystans: 26 km