Szukasz wyzwania do pokonania, lubisz się zmęczyć i pragniesz przeżyć ciekawy weekend? Mamy dla Ciebie idealną propozycję – odwiedź Planetę Gigantów, gdzie na wszystkich czeka wspaniała rywalizacja i dawka sportowych emocji.

Podejmij wyzwanie i zmierz się z gigantycznymi dmuchanym torami przeszkód. Przeżyjesz niesamowitą przygodę znaną tylko z programów telewizyjnych.

Co weekend na Planecie Gigantów w 19. Dzielnicy można sprawdzić się na 6 torach przeszkód dla dorosłych. Urządzenia są stale wymieniane, tak żeby zagwarantować maksymalną dawkę wrażeń i dać możliwość Warszawiakom skorzystania z wszystkich 25 wspaniałych torów.

W najbliższy weekend pojawią się aż trzy nowe tory. Poprzeczka będzie postawiona jeszcze wyżej, a dzięki temu będzie także więcej zabawy.

Pierwszą nowością będzie WIPEOUT GIGANT, który zastąpi tor Wipeout, który cieszył się w naszej strefie dużym zainteresowaniem. Uczestnicy będą mieli do pokonania aż 6 kul Wipeout połączonych dwoma równoważniami.

Kolejną nowością w strefie będzie ELIMINATOR ARENA! W miniony weekend wszystkim bardzo podobała się Strzała Zeusa, więc w nadchodzący weekend poziom trudności będzie większy. Eliminator Arena jest bardzo podobna do Strzały, ale zamiast jednej belki ma dwie i oprócz skakania trzeba się także pochylić!

Planeta Gigantów czynna jest w soboty w godzinach 12:00–20:00 oraz w niedziele w godzinach 12:00–18:00.

Miejsce: 19. Dzielnica, ul. Kolejowa 47, 01-210 Warszawa.

Facebook: https://www.facebook.com/events/643845512447321.