Data wydarzenia: 17.12.2017 10:00 - 17.12.2017 13:00
Miejsce wydarzenia: Ośrodek Sportu i Rekreacji na Bemowie przy ul. Tobruku 40

To już kolejna edycja niezwykle energetycznego spotkania z gwiazdami sportu. Przez trzy godziny wybitni zawodnicy różnych dyscyplin będą ćwiczyć z uczestnikami imprezy i dzielić się doświadczeniem.

Zanim zasiądziemy do wigilijnego stołu i popuścimy pasa, jak to w Święta bywa, warto się trochę poruszać. Porządny sparing z zawodowcami na pewno uchroni nas przed wzrostem wagi i wyposaży w energię do końca roku. Wydarzenie jest inicjatywą Fundacji Akademii Sportu, której założycielem jest Artur Siódmiak zwany wśród kibiców „Królem Arturem” – piłkarz ręczny, były reprezentant Polski, od lat propagujący wśród młodzieży zdrowy i aktywny styl życia.

Gośćmi tej edycji „Rusz się przed Świętami ze sportowcami” będą: najlepszy polski kulomiot – Tomasz Majewski, siatkarka Małgorzata Glinka-Mogentale, siatkarze Paweł Mikołajczak i Sharone Vernon-Evans, zawodnik MMA Łukasz Jurkowski, Kacper Lachowicz – trener koszykówki oraz reprezentacja szermierzy na wózkach.

Poza sportowymi szaleństwami, znajdzie się czas na autografy, zdjęcia i wspólne rozmowy. Wielu zawodników ma dla młodych ludzi cenne rady. To jedyna taka okazja dla początkujących sportowców, żeby uczyć się od najlepszych!

Aby wziąć udział w imprezie należy wypełnić krótki formularz rejestracyjny na stronie http://ruszsieprzedswietami.pl/. Osoby niepełnoletnie potrzebują też zgody rodzica (druk dostępny na stronie). Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny!


fot. arch. Fundacji Akademia Sportu