Data wydarzenia: 24.07.2016 10:00 - 24.07.2016 15:00
Miejsce wydarzenia: Bulwar Jana Karskiego

24 lipca zapraszamy Was nad Wisłę na grę miejską z Kapitanem Warszawą i piknik rodzinny.

Brygada Kapitana Warszawa zwraca się do Ciebie z prośbą o wsparcie! 24 lipca przyjdź na miejsce startu – restauracja Puzzle, bulwar Jana Karskiego, vis a vis Parku Fontann, i zgłoś się do rejestracji. Tu dostaniesz wszystkie wskazówki, które pomogą Ci rozwiązać zagadkę. Nasi Superbohaterowie są na tropie i mają dla Ciebie kilka informacji. Musisz więc ich odwiedzić, wykonać zadania oraz dokładnie słuchać i obserwować otoczenie. Nie poradzimy sobie bez Ciebie!

Aby wziąć udział w bohaterskiej akcji Kapitana Warszawa, wejdź na stronę http://www.zapisyzwalcznude.pl/ zapisz się już dziś i zarezerwuj miejsce dla swojej drużyny!

24 lipca w godzinach 12:00 – 15:00 zapraszamy również na piknik rodzinny. Fundacja Zwalcz Nudę zaprasza na swoje stoisko, a na nim: warsztaty kulinarne o zdrowym żywieniu z BioBazarem, wypożyczalnia planszówek z grami Tactic Games i wiele innych.

W terminie od czerwca do października superbohater Kapitan Warszawa przeprowadzi nabór amatorów mocnych wrażeń, którzy pomogą mu rozwiązać zagadki detektywistyczne, znaleźć cenne artefakty, poczuć się jak Indiana Jones, a czasem nawet uratować naszą planetę przez zagładą. W każdej dzielnicy czeka na Was inny scenariusz! Wszystkich śmiałków wzywamy do stawienia się w punktach zbiórki kadetów. Spotykamy się w każdej dzielnicy! Więcej informacji i zapisy: www.zwalcznude.pl.

Drużyna, która weźmie udział w największej ilości gier miejskich i zdobędzie w nich najwięcej punktów, otrzyma wspaniałą nagrodę – voucher na rodzinny wyjazd nad Morze Bałtyckie ufundowany przez Grupę UNITRAL!

Na wydarzenia wstęp wolny.