Już za dwa miesiące chorwacki duet wiolonczelowy powróci do Polski na dwa koncerty! 2Cellos postanowili sami pokazać, że pamiętają o swoich polskich fanach i nagrali dla nich specjalne zaproszenie video!

Przystojni, młodzi, muzykalni, a do tego porywają tłumy! Po zeszłorocznym sukcesie koncertu w Polsce, po raz drugi przyjedzie do naszego kraju. To będą niezwykle energetyczne widowiska w towarzystwie największych hitów muzyki filmowej, rockowej, popowej, a nawet metalowej!

Po niesamowitym sukcesie listopadowego koncertu w Warszawie 2Cellos powraca. To ponownie będą magiczne koncerty wielkich wirtuozów wiolonczeli. Warto przypomnieć, że na koncert w Warszawie wszystkie bilety zostały sprzedane pół roku przed ich przyjazdem do Polski!

18 maja 2Cellos wystąpią w ERGO ARENIE na pograniczu Gdańska i Sopotu, a dzień później w krakowskiej TAURON Arenie – 19 maja. Bilety na obydwa wydarzenia można nabywać poprzez strony: bilety.imprezyprestige.com oraz eBilet pl, a także w sieci salonów Empik w całym kraju. Koncerty organizuje agencja Prestige MJM.