Od poniedziałku 18 stycznia można zakupić ciekawy pancerny telefon myPhone Hammer Plus. Jego cena wynosi zaledwie 189 złotych.

Właściciele smartfonów mogą spojrzeć na taką ofertę z niemałym uśmiechem. Bo przecież wiadomo, że jest im daleko do kilkucalowych wyświetlaczy, dotykowych ekranów i setki aplikacji. Specyfikacja techniczna przypomina nam stare modele telefonów, które były jednymi z pierwszych komórek, z których mieliśmy okazję korzystać. Oferowany telefon w Biedronce wyróżnia się co najwyżej kolorowym ekranem LCD o przekątnej 2,2 cala.
Jednak jest o zdecydowanie odporniejszy na warunki atmosferyczne, jak i również wielokrotne upadki. Dlatego pancerny my Phone Hammer Plus idealnie nadaje się na wszelkiego rodzaju ekstremalne wycieczki. Tym samym pozwoli on uwiecznić swoją przygodę życia dzięki wbudowanemu aparatowi fotograficznemu o matrycy 2Mpix.
Telefon posiada przydatną funkcję dual SIM, jednocześnie korzystając z karty microSD o pojemności do 32 GB. Pancerny aparat może i jest pozbawiony rozbudowanych aplikacji, ale nie można zapominać o podstawowych funkcjach, które pamiętamy z czasów pierwszych telefonów komórkowych. A do nich zalicza się między innymi radio, Internet GPRS, kalendarz, alarm, jak i również Bluetooth. Producent telefonu znowu udowadnia, że jest on idealny na rozmaite wyprawy, ponieważ posiada on także wbudowaną latarkę.
Promocja na myPhone Hammer Plus, trwa do wyczerpania zapasów.