Do końca tego tygodnia (do 25.11) w godzinach od 7,00 do 8,00 można skorzystać z nowej promocji w McDonald's pod hasłem "Zacznij dzień na dobre za darmo".

W tym czasie pracownicy sieci będą proponowali klientom darmową kanapkę z chleba tostowego z wieprzowiną ze śniadaniowego menu. Żeby skorzystać z oferty, nie trzeba niczego zamawiać. Wystarczy przyjść we właściwym czasie do któregoś z 295 lokali z całego kraju.

McDonald's uznał, że inna akcja zatytułowana "McMuffin Farmerski za darmo" którą przeprowadzono w październiku podobała się klientom. Wtedy to w godzinach porannych można było za darmo wypić któryś z trzech rodzajów kawy.

W nowej promocji mogą uczestniczyć klienci, którzy ukończyli 13 lat. Młodsi będą musieli poprosić o zgodę z zjedzenie kanapki dorosłego opiekuna, który poświadczy, że sprawuje nad dzieckiem prawną opiekę.

Każdy chętny może dostać jedną darmową kanapkę. Jeśli ktoś zamówi zestaw z promocyjną kanapką, rezygnacja z niej nie spowoduje obniżenia ceny całości zamówienia.

McDonald's zastrzega, że z "uwagi na nieprzewidywalność popytu na produkt oraz ewentualne awarie sprzętu", oferta może być czasowo niedostępna w niektórych restauracjach sieci. Promocja obowiązuje w lokalach oferujących menu śniadaniowe.

McDonald's Polska ma ponad 370 restauracjami w całym kraju.