Przyszłoroczne koncerty Céline Dion w Łodzi i Krakowie cieszą się olbrzymim zainteresowaniem polskich fanów. Bilety, które na początku października trafiły do sprzedaży, wyprzedały się w ekspresowym tempie. Teraz przeznaczona została nowa pula na miejsca w bocznych sektorach. Kupić je można wyłącznie poprzez stronę www.prestigemjm.com.

Do sprzedaży trafiło kilkaset biletów na miejsca w bocznych sektorach Atlas Areny w Łodzi i TAURON Areny Kraków. To w tych miastach odbędą się przyszłoroczne koncerty kanadyjskiej wokalistki, tak wyczekiwanej w Polsce 

Kto nie kupił wejściówek – teraz jest na to szansa. Trzeba się jednak szybko decydować, bo sądząc po zainteresowaniu koncertami, bilety szybko zostaną wyprzedane. I mimo, że są to miejsca w sektorach bocznych, widoczność będzie dobra – mówi Mateusz Pawlicki z agencji Prestige MJM, która zorganizuje obydwa występy kanadyjskiej wokalistki. 

 Trzeba pamiętać, że bilety można kupić jedynie poprzez stronę www.prestigemjm.com. Koncerty Céline Dion odbędą się 23 maja w Atlas Arenie w Łodzi, a dwa dni później w TAURON Arenie Kraków.