Seanse w ramach „Filmowej Stolicy Lata” możesz oglądać także na dachu Atrium Reduta. Start cyklu już jutro. Sprawdź, jakie filmy będą grane!

Na amatorów dużego ekranu czekać będą największe kinowe hity emitowane.

Pokazy na dachu centrum handlowego Atrium Reduta odbywać się będą w każdą środę lipca o godz. 21:45 oraz sierpnia, o godz. 21:15. Miłośnicy kina będą mogli obejrzeć kultowe produkcje, wśród których nie zabraknie takich filmów, jak: Marsjanin, Magia w blasku księżyca, Gwiazd naszych wina czy Dziewczyna z szafy. Do dyspozycji widzów będą również wygodne leżaki i darmowy popcorn w formie przekąski.

– Kino letnie wpisało się już na stałe w harmonogram wydarzeń Atrium Reduta. Nocne seanse pod gołym niebem to doskonała okazja, by ciekawie spędzić ciepły, wakacyjny wieczór oraz nadrobić filmowe zaległości. Tego typu inicjatywy pokazują, że staramy się zaoferować naszym klientom nie tylko dogodne miejsce do robienia zakupów, ale również dbamy o atrakcyjną formę spędzania wolnego czasu – mówi Ewa Hiller, p.o. dyrektora Atrium Reduta.

Dodatkowo, przed każdym pokazem sportowe atrakcje zapewnia Decathlon. Uczestnicy wydarzenia będą mogli zagrać w ping ponga, pojeździć na hulajnodze czy rozegrać turniej
w badmintona.

Repertuar

Środa 06.07 „Marsjanin” Reż. Ridley Scott

Środa 13.07 „Połów szczęścia w Jemenie” Reż. Lasse Hallström

Środa 20.07 „Magia w blasku księżyca” Reż. Woody Allen

Środa 27.07 „Zanim zasnę” Reż. Rowan Joffé

Środa 03.08 „Dziewczyna z szafy” Reż. Bodo Kox

Środa 10.08 „Gwiazd naszych wina” Reż. Josh Boone

Środa 17.08 „Joy” Reż. David O. Russell

Środa 24.08 „Amy” Reż. Asif Kapadia

Środa 31.08 „Zbuntowana” Reż. Robert Schwentke

Udział we wszystkich atrakcjach imprezy jest bezpłatny.