Lato w mieście? Jesteśmy na tak! Zamiast uciekać z Warszawy, zbierz znajomych i zabawcie się w ucieczkę z pokoi Escape Room.

Emocjonująca, zespołowa gra w pomieszczeniach stylizowanych na rycerskie komnaty, mrożące krew w żyłach piwnice czy laboratorium szalonego naukowca zapewni więcej wspomnień niż niejeden wakacyjny wyjazd! Zabawa w pokojach Room Escape pozwala na zupełne oderwanie się od miejskiej rzeczywistości. To doskonała propozycja dla wszystkich, którzy szukają nowej, ekscytującej formy rozrywki lub niebanalnego pomysłu na spędzenie czasu w grupie przyjaciół.

W Escape Room Warszawa można poczuć się jak bohater filmu akcji, ale w realnym świecie, w miejscu, w którym wszystkiego można dotknąć. Taka forma zabawy, idealna zarówno dla dzieci jak i dorosłych, przy okazji uczy spostrzegawczości, kreatywnego myślenia oraz pracy zespołowej. W każdym pokoju Escape Room może bawić się od 2 do 5 osób, a wszystkie zagadki są ułożone w logiczną całość, więc przy odrobinie sprytu można je łatwo rozwiązać.

Rodziny i gracze rozpoczynający dopiero swoją przygodę z Room Escape najczęściej wybierają pokój Indiana w lokalu na Śniadeckich oraz Muzeum przy Inżynierskiej. Najmłodszy gość Escape Room Warszawa – sześcioletni Kuba bawił się w nim ze swoimi rodzicami i 70-letnim dziadkiem! Zgrane, ambitne zespoły najchętniej rezerwują kultowy już pokój Rycerski, mroczną Piwnicę, odlotowe Laboratorium czy wymagający Wehikuł Czasu. Szukający jeszcze większych wrażeń mogą przyjść większą grupą i podzielić się na kilka rywalizujących ze sobą teamów. Wyścig z czasem i wyjście poniżej 60 minutowego limitu czasu wiąże się z niezapomnianymi emocjami i wielką satysfakcją z osiągniętego wyniku.

Po zamknięciu w pokoju, uczestnicy oglądają krótki filmik wprowadzający ich w tematykę i atmosferę danego pomieszczenia, a następnie muszą rozwiązać szereg zagadek, otwierać tajne skrytki, odkrywać ukryte komnaty i uruchamiać różnego rodzaju urządzenia. Wszystkie te zadania są ze sobą powiązane i prowadzą ku finałowi zabawy, jakim jest ucieczka z zamkniętego pokoju. Zabawa trwa 60 minut, jeśli uczestnicy nie wiedzą, jak rozwiązać daną zagadkę, otrzymują podpowiedź, która jest wyświetlana na ekranie specjalnego monitora.
Wszystkie zagadki w Escape Room Warszawa zaprojektowane są tak, aby mogli rozwiązać je również obcokrajowcy nieznający języka polskiego.

Room Escape Warszawa®, numer jeden w niezależnym międzynarodowym rankingu Trip Advisor, mieści się w dwóch lokalach - w Śródmieściu i na Pradze, oferujących łącznie 6 pokoi ucieczek. Na Śniadeckich znajduje się pokój Indiana, który przenosi w czasy przygód i odkryć rodem z filmów o Indianie Jones, pełna mrocznych zagadek Piwnica oraz Laboratorium, utrzymany w stylistyce naukowej, pokój doświadczeń szalonego profesora. Z kolei w lokalu na Inżynierskiej można wykraść obraz z pilnie strzeżonego Muzeum, odkryć tajemnice średniowiecznego zamku w pokoju Rycerskim oraz podróżować w czasoprzestrzeni w Wehikule Czasu.

Jest jeszcze jeden ważny powód, dla którego warto nas odwiedzić. Przychodząc do Nas wspieracie dzieci z warszawskich Domów Dziecka. To dzięki Wam będą miały szansę przeżyć niezapomnianą przygodę.

Rezerwacji w Escape Room Warszawa można dokonywać telefonicznie lub poprzez stronę: https://rezerwacje.roomescape.pl/

Pokoje Room Escape Warszawa są czynne 7 dni w tygodniu przez cały okres wakacji w godzinach 9:30-21:30.

Room Escape Warszawa®
ul. Śniadeckich 1/15 (Metro Politechnika)
Tel. +48 503 966 012
https://roomescape.pl/

Escape Room Warszawa
ul. Inżynierska 1 (Metro Dworzec Wileński)
+48 22 118 30 62
https://escaperoom.pl/

Artykuł sponsorowany